Ewa – pasjonatka medycyny naturalnej i  zdrowego trybu życia. W jej domu od zawsze gości zbilansowana dieta oparta na naturalnych składnikach. Wierzy w moc ziół i uśmiechu. Wiecznie uśmiechnięta, pełna energii,  właścicielka fundacji Jedyne Zdrowie, zajmującej się ochroną i promocją zdrowia. 

Daria – pomysłowa optymistka dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Pasjonatka fotografii i aktywnego trybu życia, przedsiębiorcza właścicielka jednej z agencji reklamowych w Krakowie. Zaangażowana w wiele akcji charytatywnych. Zawsze gotowa do pomocy, swoją energię zarazi każdego. 

Połączyła nas zumba. Pomysł na szota zrodził się w naszych głowach, gdy zamknięte w domu podczas pandemii koronawirusa spędzałyśmy czas na długich rozmowach telefonicznych. Postanowiłyśmy połączyć pasję Ewy do promowania medycyny naturalnej oraz chęć Darii do pomagania innym. 

Wiemy, że oddajemy w Wasze ręce produkt idealny gdyż zanim szot trafił na rynek same piłyśmy go regularnie. Taka codzienna dawka witamin pochodząca z naturalnych i świeżych produktów dodawała i dodaje nam energii każdego dnia. Nasz szot to jedynie zdrowie, nie znajdziesz w nim konserwantów, ulepszaczy smaku czy dodatkowego cukru. 

Nasz szot tłoczymy na zimno, przy użyciu wolnoobrotowych wyciskarek, ze składników, które pochodzą od sprawdzonych dostawców i są w 100 % naturalne. NIE PASTERYZUJEMY! – to pozwala na zachowanie jak największej ilości zdrowotnych właściwości składników. Metoda tłoczenia na zimno pozwala uzyskać produkt znacznie lepszej jakości, w którym składniki odżywcze oraz enzymy zostają zachowane. Nasz szot ma 4 razy więcej polifrenoli  i flawoidów niż podobne produkty uzyskane innymi metodami. 

Zanim nasz szot wyruszy w swoja podróż do Ciebie zapakujemy go w pudełko wykonane z ekologicznego papieru. Buteleczki zabezpieczymy przed utratą świeżości specjalną folią termiczną, która wraz z zawartym w środku żelem chłodzącym utrzymuje nasze szoty w odpowiednio niskiej temperaturze. 

Jesteśmy dumne z naszego szota i szczęśliwe, że stworzyłyśmy produkt w 100% naturalny. 

Pij na zdrowie każdego dnia.