Co to jest szot witaminowy?

Nasz szot to tłoczony na zimno skoncentrowany sok z kłączy kurkumy i imbiru, owocu cytryny i pomarańczy z miodem, doprawiony pieprzem cayenne. Niepasteryzowany. Bez konserwantów. Bez dodatku cukru.

Jakie są korzyści wynikające ze spożywania naszych szotów?

Główną korzyścią jest budowanie odporności ponieważ nasze szoty zawierają dużą ilość witamin i antyoksydantów, wpływają na polepszenie metabolizmu oraz mają właściwości antydepresyjne. Ponadto poprawiają samopoczucie - po wypiciu poczujesz się pełen energii. Składniki szota odmładzają komórki ciała, likwidują wolne rodniki, wspierają pracę organów wewnętrznych, skutecznie nawadniają. Przy mocnych infekcjach skracają czas choroby

Jak i kiedy stosować nasze szoty?

Nasze szoty możesz stosować kiedy chcesz – zawsze wyjdzie z korzyścią dla Twojego organizmu. Najlepiej rano na czczo, bo wtedy jelita zaczynają swoją pracę, ale zawarte w szocie składniki i mikroelementy zostaną najlepiej przyswojone. Możesz również po porannym lub popołudniowym posiłku. Nie zalecamy stosowania wieczorem. Najlepsze efekty uzyskasz po co najmniej miesięcznej kuracji ale polecamy również doraźne stosowanie w przypadku spadku koncentracji lub nastroju oraz w sytuacjach gdy potrzebujesz szybkiego przypływu energii. Po wypiciu poczujesz się jak nowo narodzony.

Jak przechowywać większą ilość szotów?

Najlepiej w ciemnym chłodnym miejscu w temperaturze poniżej 4-6 stopni Celsjusza czyli najlepiej w lodówce.

Ile szotów można wypić jednego dnia?

W ciągu doby polecamy wypicie 1 do 2 szotów aby było z korzyścią dla zdrowia.

Jak długo otwarty szot nadaje się do spożycia?

Nasz szoty możesz wypić w ciągu 9 dni od momentu ich dostarczenia. Po otwarciu postaraj się wypić w ciągu jednej doby. Najlepiej wypij na raz jak kieliszek wódki.

Czy są jakieś przeciwwskazania do picia naszych szotów?

Jeśli masz alergię na którykolwiek składnik naszego szota to nie polecamy spożywania.

Czy nasze szoty mogą się różnić smakiem lub rozwarstwiać się?

Tak rozwarstwienie szota to naturalny efekt i dowód że są w nim tylko naturalne składniki dlatego przed wypiciem należy wstrząsnąć butelką. I tak poszczególne buteleczki mogą się nieco różnić w smaku ponieważ smak poszczególnych składników zależy od pory roku lub kraju ich pochodzenia.

Czy nasze szoty są słodzone?

Absolutnie nie. Słodki smak pochodzi jedynie z naturalnych składników.